Başkent Elektrik Kesintisi SorgulamaBaşkent Elektrik Kesintisi Sorgulama için Tıklayınız..

Elektrik kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimleri için Başkent Elektrik Alo 186 Elektrik arıza hattını da arayabilirsiniz.  

İletişim Bilgisi

Başkent Elektrik Müşteri Hizmetleri: Alo 186

Adres Bilgisi: Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi No:1 Başkent Kule Çukurambar Çankaya / AnkaraEnerjisa 1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi olarak kurulmuştur. Elektrik zincirinin tüm aşamalarında değer yaratmayı hedefleyen entegre yapısı, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan üretim ve dağıtım yatırımları, rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen elektrik piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir.

Nisan 2013 itibariyle, dünyanın en büyük özel elektrik ve doğal gaz şirketlerinden biri olan E.ON’un Enerjisa’ya %50 ortaklık süreci tamamlanmıştır.

Enerjisa verimli ve çevre ile uyumlu santralleri, yenilenebilir enerjiye dayalı üretim ile sağladığı karbon azaltım fırsatları, teknoloji ve verimlilik odaklı elektrik dağıtım yatırımları ve operasyonları ile sürdürülebilirliğe önemli katkılar sağlamaktadır. 2560 MW kurulu güç kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük serbest enerji üreticisi olan Enerjisa, Türkiye elektrik üretiminde yaklaşık %4, tedariğinde ise %26 pazar payına sahiptir.

Elektrik değer zincirinin tüm aşamalarında, entegre bir yapı ile faaliyetlerini sürdüren Enerjisa’nın faaliyet alanına doğal gaz ithalatı, toptan satışı ve ticareti de girmektedir. Enerjisa’nın elektrik üretimi, ticareti, satışı, dağıtımı ve doğal gaz ile ilgili faaliyetleri çatı şirketi Enerjisa Enerji A.Ş. bünyesindeki şirketler tarafından sürdürülmektedir.

Kategori: Elektrik Kesintileri Başkent Elektrik Kesintisi Sorgulama

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: