BOLU MERKEZ Elektrik Kesintisi Sorgulama

BOLU MERKEZ ilçesi, son dakika güncellemeleri, arıza ve bakım çalışmaları aşağıda yer almaktadır.

Elektrik kesintisi sorgulaması için BOLU MERKEZ Alo 186 Elektrik arıza hattını da arayabilir ya da BOLU ili için arıza kaydı bırakabilirsiniz.

BOLU MERKEZ Elektrik Kesintisi Listesi

İlçeMERKEZ
Tarih31.05.2023 tarihinde 09:30-17:30 saatleri arasında MERKEZ elektrik kesintisi
Kesinti BölgeleriSAĞLIK KÖYÜ, HASAT SK., ILKNUR, MURAT, SASMAZ, SAĞLIK MAH., AŞAĞISOKU MAHALLESİ MEZARLIĞI, D_100 KARAYOLU CD., KEKLİK SK., MALTAŞ SK., MURAT SK., RAHMET SK., SABAHATTİN ÖZTÜRK SK., ÜNAL SK., İLKNUR SK., ŞAŞMAZ SK. - bölgelerinde MERKEZ ilçesi için elektrik kesintisi planlanmaktadır.
Kesinti NedeniELEKTRİK HATLARI YENİLEME ÇALIŞMASI-Planlı Kesinti No:35446
İlçeMERKEZ
Tarih1.06.2023 tarihinde 09:00-15:30 saatleri arasında MERKEZ elektrik kesintisi
Kesinti BölgeleriAFŞAR KÖYÜ, AKÇALAR KÖYÜ, KUZÖREN DAĞLI KÖY YOLU, AŞAĞIKUZÖREN KÖYÜ, FAKILAR KÖYÜ, ANADOLU OTOYOLU, AVŞAR KÖYÜ FAKILAR MAH, FAKILAR KÖY YOLU, IŞIKLAR KÖY YOLU, GÖLCÜK KÖYÜ, AŞAĞI KUZÖREN KÖYÜ YOLU, AŞAĞIKUZUREN KÖYÜ YOLU, GİDİRİŞ KÖYÜ - bölgelerinde MERKEZ ilçesi için elektrik kesintisi planlanmaktadır.
Kesinti NedeniKESİNTİ ÖNLEME AMAÇLI GENEL BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI-Planlı Kesinti No:35427
İlçeMERKEZ
Tarih2.06.2023 tarihinde 09:00-15:30 saatleri arasında MERKEZ elektrik kesintisi
Kesinti BölgeleriGİDİRİŞ MAH, ANKARA BOLU YOLU, KARTALLAR MAHALLE YOLU, KUZÖRENEMİRLER KÖYÜ YOLU, KOLCA KÖYÜ, KUZÖRENDAĞLI KÖYÜ KOLCA MEVKİ, KUZÖRENDAĞLI KÖYÜ, KUZÖREN DAĞLI KÖYÜ, KUZÖRENEMİRLER KÖYÜ, KUZUÖRENEMİRLER KÖYÜ, MUSALAR MERKEZ CAD, MERKEZ KÖYÜ, AŞAĞIKUZÖREN KÖYÜ YOLU, AŞAĞIKUZÖREN KÖYÜ İÇ YOLU, MEŞECİ KÖYÜ, NUHLAR KÖYÜ YOLU, NUHLAR KÖYÜ, YUVALCA KÖYÜ - bölgelerinde MERKEZ ilçesi için elektrik kesintisi planlanmaktadır.
Kesinti NedeniKESİNTİ ÖNLEME AMAÇLI GENEL BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI-Planlı Kesinti No:35427


BOLU MERKEZ ilçesindeki planlı elektrik kesintilerinin listesi yukarıda verilmektedir. BOLU MERKEZ ilçesi için planlı kesinti listesinde kesinti bulunmuyorsa planlı olmayan bir kesinti gerçekleşmiş olabilir. Bu durumda 186 numaralı elektrik arıza telefonundan BOLU şehri için kesinti hakkında bilgi alabilir ya da arıza kaydı bırakabilirsiniz.Kategori: Elektrik Kesintileri