ZİLE Elektrik Aboneliği Merkezleri Listesi


ZİLE ilçesi için indirimli ve ucuz elektrik aboneliği merkezleri aşağıdadır. ZİLE ilçesinde nereden elektrik aboneliği yaparım diye merak ediyorsanız bunu aşağıdaki listeden öğrenerek gerçekleştirebilirsiniz.


Firma İlçe
ZİLE Cedaş Elektrik ZİLE

ZİLE İlçesine hizmet vermekteyiz. Bölgelerin listesi aşağıdadır.


ALACAMESCİT, ALİKADI, BAHÇELİEVLER, CAMİİ KEBİR, CEDİD, DUTLUPINAR, GÜVENEVLER, HACI MEHMET, İSTASYON, KAHYA, KİSLİK, MİNARECİ SAĞIR, MİNAREİ KEBİR, MOLLA YAHYA, NAKKAŞ, ORTA, SAKİLER, ŞEYHALİ, ŞEYHKOLU, YAZICI, YUNUSEMRE, ZİNCİRLİ SÜFLA, ALPARSLAN, AYDINLAR, BAHÇELİEVLER, CUMHURİYET, FATİH, HÜRRİYET, İSMETPAŞA, KIZILCA, MEHMET AKİF, SARAY, SİLİS, TEMECÜK, YAVUZSELİM, YENİ, YEŞİLYURT,

Aşağıdaki şartları karşılıyorsanız ZİLE için indirimli elektrik aboneliği teklifi alabilirsiniz.

Aylık elektrik faturası ortalaması 68 TL veya üzeri olan tüketiciler kendi tedarikçisini seçerek faturalarında %20-%30'a varan indirim sağlayabilirler.


Elektrik giderlerinizi mevcut sisteminizi değiştirmeden azaltmak ve işletmenizin rekabet gücünü artırmak istiyorsanız,

Aylık elektrik faturası ortalaması 120 TL veya üzeri olan tüketiciler kendi tedarikçisini seçerek faturalarında %20-%30'a varan indirim sağlayabilirler.

Elektriğinizi mevcut tarifenizden daha avantajlı tarifelerle ve uygun fiyatlarda temin etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz !

İşletmenizde hiçbir teknik ve donanım değişikliği yapmadan,
sadece aboneliğinizi değiştirerek, aynı hizmet ve elektriğe daha az ödeyebilirsiniz.

Elektrik Fiyat Teklif Formu