Yalova Elektrik Kesintisi Sorgulama - UedaşUedaş - Yalova Elektrik Kesintisi Sorgulama için Tıklayınız..

Elektrik kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimleri için Yalova Uedaş Alo 186 Elektrik arıza hattını da arayabilirsiniz.

Elektrik Kampanyası

Yalova iline ait aşağıdaki ilçeler ve bölgeler için Elektrik Kesintisi sorgulaması yapabilirsiniz:

AKDAĞMADENİ, BOĞAZLIYAN, YOZGAT MERKEZ, ÇAYIRALAN, ÇEKEREK, SARIKAYA, SORGUN, ŞEFAATLI, YERKÖY, KADIŞEHRİ, SARAYKENT, YENİFAKILI,

 

İletişim

 

Yalova İşletme Müdürlüğü
Merkez / Yalova
Adres
Şehit Ömer Faydalı Caddesi Ahenk Sokak No.2 YALOVA
Telefon: 0226-815 39 00
Faks: 0226-814 14 06

Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, 01.09.2010 itibari ile özelleştirilmesi tamamlanarak Limak Holding, Cengiz Holding ve Kolin İnşaat Ortaklığı bünyesinde hizmetlerine başlamıştır. Temel hizmet olarak; iletim noktalarından aldığı elektriği vatandaşlara perakende olarak dağıtmakla görevli olan Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ’nin, çalışma esasları EPDK tarafından belirlenmiştir. Türkiye’nin lokomotif bölgesi olan Marmara Bölgesi’nin güneyini kapsayan hizmet sahası ile Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ; 35.501 km2 alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin otomotiv merkezi Bursa başta olmak üzere, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da toplamda 2,5 milyona yakın aboneye hizmet veren Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, her geçen gün artan abone sayısı ile doğru orantılı olarak altyapısını geliştirmeye devam etmektedir. Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ; enerji dağıtım sektöründe gerek müşteri sayısı gerekse arz miktarı bakımından pazar payının yüzde 9’una sahiptir.

Kategori: Elektrik Kesintileri Sorgulama  >  Yalova Elektrik Kesintisi Sorgulama - Uedaş

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: