Trabzon Kaçak Elektrik İhbarıTrabzon  Çoruh kaçak elektrik kullanım ihbarı

Telefon ile kaçak kullanım bildirimi: Alo 186

Çoruh Sitesinde Kaçak İhbar Formu Bulunmamaktadır.

İletişim Bilgisi

TRABZON MERKEZ, AKÇAABAT, ARAKLI, ARŞİN, ÇAYKARA, MAÇKA, OF, SÜRMENE, TONYA, VAKFIKEBİR, YOMRA, BEŞİKDÜZÜ, ŞALPAZARI, ÇARŞIBAŞI, DERNEKPAZARI, DÜZKÖY, HAYRAT, KÖPRÜBAŞI,

İletişim Bilgisi

Merkez Ofisi

Tel: (0462 ) 377.67.00
Faks: (0462 ) 377.67.94
Adres: Güzelyalı Mahallesi Mevlana Sokak no :9 Arsin / Trabzon

Ticari kalite; dağıtım sistemine bağlanmak isteyen veya bağlı olan kullanıcılar ile bu kullanıcılara bağlantı anlaşması, perakende satış sözleşmesi veya ikili anlaşma kapsamında hizmet veren taraflar arasında enerji satışı ve/veya hizmetin sunumuna ilişkin olarak söz konusu faaliyetin tüm evrelerinde meydana gelecek ilişkilerin Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunu tarafından belirlenecek standartlara uygun olarak gerçekleşmesidir.

Tedarik Sürekliliği Kalitesi Tedarik sürekliliği kalitesi, dağıtım sisteminin kullanıcıların elektrik enerjisi talebini ekonomik olarak kabul edilebilir maliyetlerde ve mümkün olan asgari kesinti süresi ve sıklığı ile karşılayabilme kapasitesidir.

Bireysel abonelerine gibi kurumsal abonelerine online hizmetlerimizden yararlanabilirler. Kurumsal abonelerine, online hizmetlerden yararlanabilmeleri için İl Müdürlüklerine 'e talepte bulunmaları gerekmektedir. Talepleri kabul edilip kendilerine şifre tanımlaması yapıldıktan sonra bu sayfa aracılığı ile borç sorgulaması yapabilir yada geçmiş tüketimlerini görebilirler. İsterlerse abone oldukları tüm hesapların aktif borçlarını excel çıktısı olarak bilgisayarlarına indirebilirler.

Kategori: Kaçak Elektrik İhbarı 

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: