Kırıkkale Elektrik Kesintisi Sorgulama - Enerjisa


KIRIKKALE Başkent elektrik elektrik kesintileri, bakım ve arıza çalışmaları aşağıdaki listede yer almaktadır.


MERKEZ

26.2.2021 Tarihinde 09:45 - 12:00 saatleri arasında MERKEZ ilçesinde planlı kesinti yapılacak yerler listesi aşağıda yer almaktadır.


Mahalle: TEKKE
Sokaklar: 20./2 Belde/Köy: AHILI -
Mahalle: ÖMERLİ
Sokaklar: 1.

Elektrik kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimleri için Kırıkkale Enerjisa Alo 186 Elektrik arıza hattını da arayabilirsiniz.

Kırıkkale iline ait aşağıdaki ilçeler ve bölgeler için Elektrik Kesintisi sorgulaması yapabilirsiniz:

DERİCE, KESKİN, KIRIKKALE MERKEZ, SULAK YURT, BAHŞİLİ, BALIŞEYH, ÇELEBİ, KARAKEÇİLİ, YAHŞİHAN,

İletişim Bilgisi

Merkez Ofisi
Ceyhun Atıf Kansu Cad. Ehlibeyt Mah.
Başkent Plaza No:106 Kat:7-8
06520- Balgat/ Ankara
Tel: (312) 583 40 00
Faks: (312) 473 85 46

Enerjisa Elektrik 1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik enerjisi ihtiyaçlarını karşılamak üzere otoprodüktör olarak kurulan Enerjisa, 2007 yılı Mayıs ayında Sabancı Holding ile Avrupa’nın önde gelen elektrik şirketlerinden biri olan Verbund tarafından imzalanan, eşit hisse ve yönetim ortaklığına dayalı ortaklık anlaşması sonrasında, Türkiye elektrik enerjisi sektöründe üretim, dağıtım, toptan ve perakende ticareti içeren dikey entegrasyona dayalı bir stratejiyle pazarda liderlik hedefleyen bir şirket haline gelmiştir. Bu hedefe yönelik faaliyetler, 2011 yılında kurulan ve Enerjisa Enerji Üretim, Enerjisa Elektrik Enerjisi Toptan Satış, , Enerjisa Elektrik Perakende Satış, Enerjisa Doğal Gaz Toptan Satış ve Başkent Elektrik Dağıtım operasyonel şirketlerini bünyesinde bulunduran, çatı şirketi Enerjisa Enerji A.Ş. tarafından sürdürülmektedir. Enerjisa, ayrıca doğal gaz sektöründe kendi ihtiyacını optimize etmek için gaz tedariki ve işletimini de yönetmektedir.

Kategori: Elektrik Kesintileri Sorgulama Kırıkkale Elektrik Kesintisi Sorgulama - Enerjisa

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: