Kilis Elektrik Kesintisi Sorgulama - Toroslar EDAŞ


KİLİS Toroslar Bölgesi elektrik kesintileri, arıza ve bakım çalışmaları aşağıda listelenmektedir.


MERKEZ

5.3.2021 Tarihinde 09:00 - 12:00 saatleri arasında MERKEZ ilçesinde planlı kesinti yapılacak yerler listesi aşağıda yer almaktadır.

Elektrik kesintisi sorgulaması ve arıza bildirimleri için Kilis Tedaş Alo 186 Elektrik arıza hattını da arayabilirsiniz.

Kilis iline ait aşağıdaki ilçeler ve bölgeler için Elektrik Kesintisi sorgulaması yapabilirsiniz:

KİLİS MERKEZ, ELBEYLİ, MUSABEYLİ, POLATELİ,

 

İletişim


Kilis İl Müdürü


İL MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Adres :Atatürk Mah. Doğan Güreş Paşa Bulvarı KİLİS

Telefon: 0 348 813 10 15

Faks: 0 348 813 92 32

TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. 01.03.2005 tarihinde resmi olarak “ TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.” adıyla kurulan ve Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin, Osmaniye Elektrik Dağıtım Müesseselerini bünyesinde toplayan şirketimiz bu safhaya bir çok aşamalardan geçerek gelmiştir. Ülkemizde elektrik sektöründeki dağınık yapıyı ortadan kaldırmak ve işletmenin bütünlüğünü sağlamak amacıyla 1970 yılında çıkarılan 1312 sayılı kanunun ile Türkiye Elektrik Kurumu (TEK) kurulmuş, imtiyazlı şirketlerin görev bölgeleri ve belediye sınırları dışında tüm yurt elektriğinin üretim, iletim, dağıtım ve satış hizmetleri TEK bünyesinde toplanmıştır. Bu yapılanma ile “TEK 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ” olarak Adana, K.Maraş, G.Antep, Hatay, ve Mersin illerimize hizmet vermektedir.

Kategori: Elektrik Kesintileri Sorgulama  >  Kilis Elektrik Kesintisi Sorgulama - Tedaş

Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu: